Samečci - Plzeňská sekce

Njord Sweet Degus

Pohlaví: samec
Narozen: 22.1.2019
Původ: Sweet Degus - Jesenice u Prahy 
Zbarvení: Agouti Superschecke SchT/ST
Gencode:
Váha: 290g
Rodiče: k nahlédnutí
1. generace, 2. generace
Otcem vrhu: S, T

Prodělané nemoci: -
Prodělané zákroky: -

Nejnovější posila v Degudrey je vysněný sněhový úžasňáček Njordík. Přicestoval k nám ze Sweet Degus a je ženichem pro Naše puberťačky Freju a Frigg. S Njordíkem se nám otevírá skvělá možnost odchovu mláďátek ve vzácném černém a čokoládovém zbarvení!   
Chvilku trvalo než holkám padl úplně do oka, ale teď už jsou to opravdoví kamarádi. Njordík svoje holky mazlí tulí a opečovává v jednom kuse. Je to moc hodný a citlivý sameček. Ze začátku byl trochu opatrný, ale stal se z něho kontaktní osmáček co miluje pamlsky a běhání v kolečku. Moc se těšíme na miminka! 

 


Dexter Rays of Sunshine

Pohlaví: samec
Narozen: 18.1.2017
Původ: Rays of Sunshine - Česká Třebová
Zbarvení: Cream Superschecke
Gencode: A/-  d/d  e/e  W/w
Váha: 230g
Rodiče: k nahlédnutí
1. generace, 2. generace, ze strany matky i 3. generace
Otcem vrhu: Q
Prodělané nemoci: -
Prodělané zákroky: ještě v rodném domově přišel o špičku ocásku

Od spřátelené chovatelky Evy Šrámkové z Rays of Sunshine pochází náš nový chovný sameček Dexter. Dexterův kabátek má podobně jak u Loriena vzácnou krémovo-bílou barvu. Z krémové toho na Dextíkovi ale moc vidět není, je téměř celý sněhově bílý. Je to neúnavný neposeda, zvědavec, náruživý jedlík a hlavně krasavec. Zatím je trochu opatrný, ale zvědavost mu nedá. Momentálně čeká na svého kamaráda Clinta, se kterým budou, doufám, nerozluční parťáci. Clint je o tři týdny mladší, kluci budou podobně staří, tak snad budou k sobě jako bráškové a budou i cennou posilou v našem dalším chovu.  Mike DeguGarten


Pohlaví: samec
Narozen: 18. 4. 2020
Původ: Deguzucht DeguGarten - Pfreimd 
Zbarvení: Agouti uni SchT/ST/BT
Gencode:
Rodiče: k nahlédnutí
1. generace, 2. generace
Otcem vrhu: -

Prodělané nemoci: -
Prodělané zákroky: 

Jmenuje se Mike a pochází z německého Deguzucht DeguGarten. Jsme za něj moc rádi, je to správný veverčák. Sžívá se společně s Njordem a malým Vargem. Je vysněnou posilou v našem chovu, nádherný pohodový aguťáček, nepříbuzný na všechny naše osmáčky a nositel všech barev. Díky, Lisa!
Žádné komentáře:

Okomentovat