Vrh N


21.září se narodily samičce Lostris a hrdému tatínkovi Chonsuovi tři krásné holčičky! Lostris se dočkala svých prvních miminek. V Degudrey to byla i Chonsíkova premiéra, konečně jsme se dočkali i jeho potomků.

Rodiče:

Lostris a Chonsu

Datum narození:

21. 9. 2016

Počet:

3 mláďata - 
3 samičky: Nessie, Niobe a Niké

Niké (Lincombe Drive, Leeds)
Malá Niké drží absolutní rekord. Do nového domova odjela úplně nejdál ze všech našich dosavadních odchovů, a to až do daleké Anglie, společně s malou samičkou od Veroniky Kašparové z Escalante´s Degu. Paní žíjící v Anglii s vazbou na ČR, chtěla mít krásně barevné domácí mazlíčky ze své domoviny a to se jí díky našim malým princeznám podařilo. Měj se holčičko tam někde daleko krásně!
Z nového domova: 
Nessie a Niobe (Zlín)

Na sestřičky už dlouhou dobu dopředu čekal velmi sympatický pár ze Zlína. Během nekonečného čekání vyrobili holčičkám krásnou prostornou voliéru. Holky byly z nového bydlení nadšené. Mohou se dokonce často proběhnout i mimo voliéru a mají se úplně jako princezny. Nessie má pískový kožíšek je víc průbojnější a hodně kontaktní. Niobe je nádherná modrobílá slečna, které ale v kožíšku sem tam také prosvítá trochu pískové. 
Takto se holky mají v novém domově:Žádné komentáře:

Okomentovat