Vrh M

Rodiče:

Luna a Diego

Datum narození:

2.3.2016

Počet:

5 mláďat - 
4samečci: Marigold, Magni, Mefisto, Merlin
1samička: Maia
všichni ve zbarvení Sand Uni

Luna 2. března v noci přivedla na svět svoje první potomky! 
Byli to pěkní cvaldové - 1 nádherná holčička a 4 fešáci o váze 14, 14, 16, 16 a 18g. Jsou to Luniččina vymodlená mimča a máme z nich ohromnou radost. 
Všechna jsou čistě pískové barvy stejně tak jako rodiče. Ti oba pocházejí z Německa, konkrétně Luna od chovatelky Gaby Bürger ze Schwandorfu a tatínek z Regenbogen - Degus od Moniky Eichstetter. Luna je moje největší zlatíčko, má totiž úžasnou povahu, je to vskutku majestátní samice ve všech ohledech. Diego je pohodář s xichtíkem andílka, kterého jen tak něco nerozhází. Mrňousové se vydařily po nich.
Magni (Zlín)


Malý Magni odcestoval jen o kousek dál do Zlína za zkušenou chovatelkou Andreou Hložkovou do krásné velké voliéry, za šesti novými klučičími kamarády, mezi které hezky zapadl! Lepší domov jsem si pro něj nemohla přát.

Z nového domova


Marigold (Vítkov)

Marigold odcestoval do Vítkova k Barboře Onderkové ke dvěma agouti kamarádům. :-)


Mefisto (Praha)


Mefisto odcestoval do Prahy kde bydlí společně s agouti kloučkem od Veroniky Kašparové z Escalante´s Degu. Carlo a Mefisto spolu vycházejí jako bráškové. Mefi je prý víc přátelský, zato Carlík od té doby co dostali do klece nový kolotoč, tak se nezajímá o nic jiného. :-) Takhle jim to společně sluší:Merlin (Radomyšl)


Merlin odcestoval jako chovný sameček do chovatelské stanice Colordegus k Markétě Ježkové až kousek od Strakonic. Bohužel po zrušení CHS, nemáme o Merlinkovi žádné zprávy. Snad se má zlatíčko někde moc dobře, tak jak si zaslouží.Maia (Kudlovice)

Maiuška bydlí u naší dobré kamarádky a chovatelky Jarmily Srncové kousek od Zlína v chovatelské stanici Degustar, kde se má moc dobře. Už se stala dokonce i jednou maminkou s naším společným samečkem Chonsuem. 


Žádné komentáře:

Okomentovat