Vrh J

Rodiče:

Tundra od Glorie (blauschecke) + Tunguska (Blau punktschecke)

Datum narození:

22.1.2016

Počet:

3 samičky - 

1) Justine Chloe - Blau punktschecke (s větší lysinkou)
2) Jasmin Blauschecke (strakatá)
3) Julie Blau punktschecke (s menší lysinkou)

Ve večerních hodinách 22.1. se narodily naší Tungusce a Tundrovi tři překrásné holčičky. Nebyli to žádní drobečkové, ale pěkní macíci s porodní váhou 14, 16 a 18g. 


 

Justine Chloe


Malá princezna Justine Chloe - největší a nejzvědavější z trojlístku sestřiček. 
Do nového domova odjela stejně jak její sestřičky až na Plzeňsko za krásnou strakatou kamarádkou Zoe, pocházející od Veroniky Escalante. Holky mají pro sebe skvělou prostornou voliérku a téměř okamžitě si padly do oka a dokonale jim to s novou paničkou sluší:


Jasmin a Julie Všechny holčičky z vrhu J se rozjely do nových domovů až k Plzni. :-)
Sestřičky Jasmin a Jolie zůstaly dokonce spolu a budou tvořit krásné duo modrých princezen. Malá strakatější Jasmínka je zvědavá a odvážnější, Julie zase trochu opatrnější a sestřičku ve všem napodobující. Ve své nové rodině se mají jistě skvěle:


Jasmínce se bohužel stal osudným zápal plic, kdy se veterinářům neprobrala z narkózy. Jůlinka, ale naštěstí nezůstala sama. Dočkala se nových kamarádek a navíc i úžasné nové voliéry. Nejdřív přibyla kamarádka Sofinka a pak ještě další dvě kamarádky, včetně šestileté nikým nechtěné babičky. Všechny holky se sžily a krásně spolu fungují.
Žádné komentáře:

Okomentovat