vrh D

Rodiče:

Tundra a Tajga

Datum narození:

3.3.2015

Počet:

6 mláďat
holčička Daria (Agouti BT) 
kluk Danny (Agouti BT) 
kluk Dalí (Agouti BT)  
kluk Doug (Agouti BT) 
kluk Dan (Agouti/Schecke BT)
kluk Django (Agouti/Starkschecke BT) V noci 3. března se Tajgičce narodilo 6 rozkošných mrňousků - 5 rarášků a 1 princezna s porodní váhou kolem 12g. Drobečci, ale čilí a zdraví. Tentokráte se nám bílá někam zatoulala a skoro všechnu si ji uzurpoval malý Django. :-) Tahle neposedná šestka dávala rodičům občas zabrat, oba se ale svého úkolu zhostili na výbornou. Dokonce se ukázalo, že Tundřík dospěl, je opravdu svědomitý taťka a kdyby mohl, tak Tajze pomůže i s kojením. :-))
Všem mrňousům se podařilo najít skvělé nové domovy, které předčily má přání. :-)mlsáme

Daria

Darinka byla s napětím očekávaná a vymodlená holčička, její majitelka na ni trpělivě čekala ještě před tím, než přišla na svět. Nakonec se poštěstilo a dočkali jsme se jedné jediné holčičky v záplavě kloučků. Jelikož je nová majitelka také ze Zlína, jen co prckové začali trochu řádit, přišla si je i pomazlit a mezitím u ní doma už na Darinku čekala o pár týdnů starší Bianka Degustar. Holky si spolu sedly téměř od první chvíle a že je Trojka hezčí číslo než dva, tak do třetice s Darjou odcestovala i Fialka z našeho vrhu F od Adély. Trojka přinesla štěstí, a tak jsou holky kamarádky a my máme ohromnou radost, že jsou holky v těch nejlepších rukou. Darja je oproti bráškům drobná a spíš opatrná osmáčí princezna, za ničím se  nehrne a raději musí vše pečlivě zvážit. Pamlsku ale neodolá. :-) V novém domově si zamilovala běh v kolečku, není se čemu divit, je to pravá dcera svého otce. :-) 
Darinka v novém domově:
Království Darji, Bianky a Fialky :-)

Dan a Doug


Dan a Doug odcestovali do nového domova společně. V blízké době se snad podaří navázat přátelství se starším domácím osmáčkem Arniem, který je od té doby, co ztratil kamaráda Dejva sám. Držíme pěsti! Kluci bydlí v Ostravě, čekala na ně už připravená zbrusu nová velikánská voliéra, kde budou užívat doslova luxusu a žít si pěkně nad poměry jako princátka. :-) Klobouk dolů!

V novém domově:
Dan
Doug
Dan
Dougnerozlučná dvojka - březen 2017
Dougova osmička - Doug měl problém s prasklou stoličkou a už je zase dobře. :-)Danny a DalíSplnilo se mi přání a i Danny a Dalí odcestovali do nového domova společně, shodou okolností také do Ostravy k velmi milým lidem. Přítel slečny byl i natolik šikovný, že klukům zařídil, ne jednu, ale rovnou dvě klece, aby se v té větší ze začátku neztratili. :-) Trojkám tentokrát opravdu nějak přálo, protože s nimi společně odcestoval i Eddie z vrhu E od Adély!
Hlavně ať to klukům klape, máme za ně velkou radost.
Danny a Dalí v novém domově
tři skřítci
Danny, Dalí a Eddie
vila + vilka
tady si kluci užívají výběhu společně s mazliteli v ohrádce :-)

Django


Django je ten loupežníček, co si ukořistil bílou jenom sám pro sebe :-) Dokonce mu to nestačilo a potřeboval i výstřední ocásek. :-) Odcestoval do nového domova u Olomouce k osamělému kamarádovi, který si už zažil v životě peklo a paní ho téměř doslova vytrhla jedné tyrance z ruk. Doufám, že mu bude Django oporou a dostatečnou kompenzací, toho co si musel prožít. ;-) 

Tak podle zprávy z nového domova jsou Django s původním Garpem nerozlučná dvojka, občas mají mezi sebou nějaké neshody, ale přes to všechno se mají moc rádi, často spí na sobě nebo vedle sebe v hamáčku. Dokonce běhají i vedle sebe v kolotoči a pořád si spolu švitoří. Musela se prý ale přidat ještě jedna miska, protože Django Garpa od jídla zaháněl. Django je podle všeho sebevědomý krasavec. :-)


  

Žádné komentáře:

Okomentovat